שאלות ותשובות בהדברה

ברוב המקרים כן, זה תלוי בסוג העבודה. אנחנו מאמינים ביושרה ואמינות- ולכן לפני עבודה תמיד מיישרים קו מול הלקוח. לבדיקה עבור עבודה עם אחריות יש ליצור קשר ולקבל תשובה ספציפית עבור המקרה שלך. 

בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בהדברה של המשרד להגנת הסביבה כל העוסק בתחום ההדברה נדבר לעבור בחינות ולעבוד תחת רישיון מדביר בתוקף.

המחיר מחושב לפי הפרמטרים הבאים: סוג ההדברה + גודל האזור שנדביר (לדוגמא: מס׳ חדרים) + משך זמן העבודה שידרש.
המחיר מתחיל מ150₪ וצפונה. חייגו עכשיו וקבלו ייעוץ חינם כולל הצעת מחיר והסבר על התהליך.

משתנה בהתאם לסוג ההדברה. אם נתייחס על מזיקים: המדביר יאבחן את מקור המזיקים ויבצע הדברה נקודתית באזורים הנדרשים. כמובן שלפני כל הדברה המדביר יפרט ללקוח על שלבי התהליך ויענה בסובלנות על כל שאלות הלקוח.

דג הכסף הינו חרק קטן ומהיר שדומה בצורתו לדג ובצבע אפור-כסוף, כשמו הוא. דג הכסף ניזון מקמח ומים, סוכר, בדים, ספרים ונמצא במקומות חשוכים עם לחות גבוהה, בעיקר בחדרי אמבטיה ושירותים. דג הכסף אינו מזיק ואינו גורש נזק רב לרכוש מלבד כרסום של ספרים, מוצרי עור ובדים שעשויים מסיבים סינתטיים.

פשפש המיטה הוא מזיק שמגיע לביתכם דרך מזוודות, בגדים ואפילו דרך רהיט ישן. הוא פעיל בעיקר בלילה וניתן לזהותו באמצעות העקיצות שלו בזמן שאתם ישנים. העקיצות של פשפש המיטה, שגודלו 2-4 מ״מ ומראהו פחוס, דומות לעקיצות של יתושים אך מתרכזות לרוב באזור הבטן והגב ומופיעות על הגוף בצורה מרוכזות. דרך נוספת לזהותו היא השארת כתמי דם קטנים על הסדין, בצבע אדום או חום, כמו גם כתמי צואה.
את הפשפשים ניתן למצוא גם בקיפולים של המזרן, לכן מומלץ להרים את המזרן ולחפש בכל הצדדים עקבות. בנוסף, הם מסתתרים בחריצים, בשקעי חשמל, ברהיטים, בארונות ובמזוודות.
 

הדרך המקובלת היא התקנת רשתות בכל החלונות של הבית. במקרה ויש מרפסת אז להשתדל שהדלת תיהיה סגורה. כמו כן ניתן לבצע בדיקה מונעת של שלוליות מים קטנות שהם הגורם העיקרי למשיכת יתושות בכדי שהיתושה תוכל להטיל את ביציה במקור המים.

יש לך שאלות נוספות?

אנחנו כאן לעזור